Atalay dekorasyon Whatsapp 0546 765 60 74
atalay yardım ve dekorasyon
Asgardia company logo

“ HİZMETLERİMİZ ”

Kırmadan Arıza Kaçağı Tespiti, Su Kaçak Tespiti, Termal Kamera Ve Akustik Dinleme Cihazları, Fayans Döşeme, Mutfak Dekorasyonu, Banyo Dekorasyonu, Tezgah Üretimi, Mobilya Üretimi, Komple Ve Kısmi Boyama, Parke Ve Seramik Satış Ve Tadilatı Gibi Ihtiyaçlarınızda Atalay Yardım Ve Dekorasyon Olarak Yanınızdayız.

Dolap ve Kapı İmalatı

Dolap imalatı ve kapı imalatı, Ankara’da yer alan firmamız bünyesinde dolap ve kapı imalatı yapmaktayız. Dolap imalatında kullanılan kapak çeşitlerimiz; MDF Kapak, Mebran Kapak, High Gloss Kapak, Akrilik Kapak, MDF PVC Kapak, Düz ve Desenli Kapak, Sürgülü Raylı Kapak’tır.

Mutfak dolapları, banyo dolapları veya evinizin herhangi bir yerinde kullanmak istediğiniz ve sizlerin belirlediği şekil ve biçimlerde dolap imalatı yapılmaktadır. Eskimiş dolaplarınızın yerine modern ve yeni tasarımlarla bezenmiş modellerimiz arasından seçebileceğiniz gibi, sizlerin de beğendiği veya tasarladığı modellerin üretimini gerçekleştirebiliriz.

Mutfak ve Banyo Dolap İmalatı

Mutfak ve banyo dolaplarınız genellikle nemli ortamlarda bulunduğu için kullanım şekline de bağlı olarak deforme olabilir, eskiyebilir, çürüyebilir ve kırılabilmektedir. Mutfak ve banyo dolaplarında genellikle kapak ve yukarıda saydığımız nedenlere bağlı olarak problemler oluşabilir. Bu noktada yapılması gereken dolap tamiri veya dolap üretimi olacaktır.

Dolaplarınızın tamir edilebilecek olması durumunda dolap üretim ve tamir ustalarımız tarafında tamiri bakımı ve onarımı yapılabilmektedir. Dolap tamiri olmayacak durumlarda ise mutfak ve banyonuzda bulunan dolaplarınız değişmesi gerekmektedir.

Değişecek mutfak ve banyo dolaplarınızı hazır olarak aldığınızda alan ve boyut olarak bir çok sorun oluşturma ihtimali yüksektir. Bunun için dolap imalatı yapılması ve değişecek ve yenilenecek dolabınızın yerine ölçüm yapılarak istediğiniz modelde ve tasarımda dolap üretimi yapılmalıdır.

Dolap imalatı ve tamiri konusunda yardıma ihtiyacınız varsa Atalay yardım ve Dekorasyon şirketimize başvurabilirsiniz.

Ankara Kapı İmalatı

Ankara kapı imalatı, Ankara ve çevresinde hizmet verdiğimiz kapı imalatı ve tamiri hizmetimiz, modern cihazlarla çalışan ustalarımız eşliğinde dolap ve kapı imalatı atölyelerimizden çıkmaktadır. Kapı imalatında tecrübeli mobilya ustalarımız ile istediğiniz kapı modellerine sahip olabilirsiniz.

Kapı imalatı için seçtiğiniz bir tasarımı bizlere sunabilir veya kapı üretim kataloğumuz içerisinde yer alan bir tasarımı da tercih edebilirsiniz. Modern çizgilere sahip olan kapı örneklerimiz oldukça ilginizi çekecektir. Evinizin havasını adeta değiştirecek olan bu kapı modellerimiz ile uygun fiyatlara istediğiniz kaliteye sahip olacaksınız.

Kapı imalatı ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilir, bu konuda daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışan firmamız ile çalışmaya şimdi başlabilirsiniz.

Hizmet Kalitesi
Hizmet Kalitesi

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Kalitemiz ile İşimizi En Üst Düzeye Taşıyoruz.

Güvenli Hizmet
Güvenli Hizmet
Tüm Hizmetlerimiz Güvenli Hizmet Statüsünde Garanti Altına Alınmaktadır.

Hızlı Hizmet
Hızlı Destek
Müşteri Memnuniyeti Adına Hizmetlerimiz Hızlı ve Güvenli Bir Şekilde Yapılmaktadır.

Uygun Fiyat Garantisi
Uygun Fiyat Garantisi
Tüm Ürün ve Hizmetlerimizde En Uygun Fiyat ve Kalite Garantisini Sunuyoruz.
“Evinizin Tasarımına Şıklık Katmak İsteyenlere En Uygun Hizmetler!”
Ankara Atalay Yardım ve Dekorasyon
Icon