Atalay dekorasyon Whatsapp 0546 765 60 74
atalay yardım ve dekorasyon
Asgardia company logo

“ HİZMETLERİMİZ ”

Kırmadan Arıza Kaçağı Tespiti, Su Kaçak Tespiti, Termal Kamera Ve Akustik Dinleme Cihazları, Fayans Döşeme, Mutfak Dekorasyonu, Banyo Dekorasyonu, Tezgah Üretimi, Mobilya Üretimi, Komple Ve Kısmi Boyama, Parke Ve Seramik Satış Ve Tadilatı Gibi Ihtiyaçlarınızda Atalay Yardım Ve Dekorasyon Olarak Yanınızdayız.

Kanal Tıkanıklık Açma

Kanal açma makinesi ile tıkanıklık açma hizmeti sunan firmamız, kanalın genişlik çapına bağlı olarak en son teknoloji cihazlar ile bilgisayarlı kameralı görüntüleme sistemleri ile çok kısa bir sürede kanallarda bulunan tıkanıklıkları açmaktadır.

Ankara kanal tıkanıklık açma hizmetimiz, tuvalet, lavabo, pimaş, logar, kanalizasyon gibi alanlarda bulunan tıkanıklıkları kamera sistemleri yardımıyla kontrol ederek tıkanıklığı gidermektedir.

Kırmadan kanal tıkanıklığı açma, kanallardaki tıkanıklıkları kullanılan cihazlar sayesinde kısa bir sürede tespit ederek, kanalı zarar görmeden, kırmadan temizlemektedir. Geleneksel yöntemlerde kanal tıkanıklıkları için uygulanan kırarak ve ekleme ile temizleme işlemleri yerine tıkanıklığın bulunduğu alanı kamera sistemleri ile tespit ederek müdahale yöntemini yerine getiriyoruz.

Tıkanıklık açma işlemi görüldüğü kadar basit olmayabilir. Gerekli önlem ve tedbirler alınmadan başlatılan işlemler sonucunda bir çok sorunu beraberinde getirebilir. Tıkalı gider borusuna yapılacak müdahalelerin alanında uzman tesisat ustaları tarafından yapılması oldukça önemlidir.

Kırmadan Tıkalı Gider Açma

Lavabonuzda bulunan tıkanıklıkları açmak için kullandığınız, lavabo aç gibi kimyasallar ile yapılan müdahaleler tesisatınızda kullanılan borulara çeşitli hasarlar vermektedir. Bir tıkanıklık sonucu yaptığınız müdahale sizlere tesisat sisteminizde daha büyük sorunlar olarak geri dönebilir. Tıkalı gider açma işlemlerini modern cihazlar ve yöntemlerle yapmak sizlere maliyet olarak destek sunacaktır.

Tıkalı gider açma işlemi için özel tasarlanan gider görüntüleme kamerası ve tıkanıklık açma cihazları ile tıkanan giderler kırmadan açılır. Firmamız tıkalı gider açma konusunda evlerinizde ve iş yerlerinizde herhangi bir hasar vermeden işlemlerinizi sonuçlandırır.

Gidere atılan yabancı maddeler bu sorunların başlıca sebeplerindendir. Tuvaletlerden atılan bez parçaları tuvalet kağıtları katı cisimler tek bir noktada birleşerek tıkanıklık oluşturur, tıkanıklıktan dolayı kötü kokularda evinizi sarabilir bu durumda sağlıksız ve hijyensiz ortam oluşur. Gider tıkanıklığı sorunlarına erken müdahale edebilmek oldukça önemlidir.

Ankara Kanal Tıkanıklık Açma

Ankara Kanal tıkanıklık açma, Ankara ve çevresinde kanal, lavabo tıkanıklığı ve tesisat sorunlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Tesisat ve Tıkanıklık açma konusunda uzman kadromuz ile her türlü tesisat problemlerinizi çözümleyebiliriz.

Hizmet Kalitesi
Hizmet Kalitesi

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Kalitemiz ile İşimizi En Üst Düzeye Taşıyoruz.

Güvenli Hizmet
Güvenli Hizmet
Tüm Hizmetlerimiz Güvenli Hizmet Statüsünde Garanti Altına Alınmaktadır.

Hızlı Hizmet
Hızlı Destek
Müşteri Memnuniyeti Adına Hizmetlerimiz Hızlı ve Güvenli Bir Şekilde Yapılmaktadır.

Uygun Fiyat Garantisi
Uygun Fiyat Garantisi
Tüm Ürün ve Hizmetlerimizde En Uygun Fiyat ve Kalite Garantisini Sunuyoruz.
“Evinizin Tasarımına Şıklık Katmak İsteyenlere En Uygun Hizmetler!”
Ankara Atalay Yardım ve Dekorasyon
Icon