Atalay dekorasyon Whatsapp 0546 765 60 74
atalay yardım ve dekorasyon
Asgardia company logo

“ HİZMETLERİMİZ ”

Kırmadan Arıza Kaçağı Tespiti, Su Kaçak Tespiti, Termal Kamera Ve Akustik Dinleme Cihazları, Fayans Döşeme, Mutfak Dekorasyonu, Banyo Dekorasyonu, Tezgah Üretimi, Mobilya Üretimi, Komple Ve Kısmi Boyama, Parke Ve Seramik Satış Ve Tadilatı Gibi Ihtiyaçlarınızda Atalay Yardım Ve Dekorasyon Olarak Yanınızdayız.

Ankara Su Tesisatı Tamiri ve Onarımı Hizmeti

Tesisat tamiri, bakım ve onarım; tesisatınızda arıza, su kaçağı, tıkanıklık gibi problemler meydana gelebilmektedir. Su tesisat arızaları genellikle boru çürümelerinden ya da plastik boruların kaynak yapılan alanlarından zamanla su sızdırmaları gibi belirli arızalara neden olabilmektedir.

Bu gibi su kaçağı, boruların çürümesi, kaynak yerlerinden su sızdırmalar, pis su atıklarının tıkanması sizlere büyük bir sorun oluşturacaktır. Tesisatınızda oluşabilecek tüm bu sorunlar ve daha fazlasına yardımcı olmak için tecrübeli tesisatçı ustalarımız ile sizlere kesin çözüm sunuyoruz.

Tesisatınızda kullanılan malzemeler zamanla aşınma ve çürüme, delinme, sızdırma gibi sorunlarla sizleri karşı karşıya bırakabilir. Kullanılan tesisat malzemelerinin kalitesi ve ortamın nem, sıcaklık gibi değişkenlerine göre bu malzemelerin bir ömrü bulunmaktadır. Yine evinizde ve işyerinizde yaptığınız tadilat esnasında konumunu bilemediğiniz tesisat borularına zarar vermiş olabilirsiniz.

Tüm bu durumlarda en son teknolojik cihazlar kullanılarak arızalı bölgenin tespitini ve tamirini sizler için yapıyoruz. Son teknoloji cihazlarını kullanan ustalarımız ile arızanın tespiti sırasında kırmadan, dökmeden işlemi tamamlıyor, duvarların arasındaki su sızıntısı, tıkanıklık, borularınızın çürümesi gibi tüm problemleri anında tespit ederek, sadece o bölgeye müdahale ediyor ve tadilat masraflarınızı en aza indirgiyoruz.

Ankara Tesisatçı

Firmamız kullandığı teknolojiler ve bilgisayarlı sistemlerle sıhhi tesisat (su tesisatı, su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, lavabo tamiri, lavabo açma, tesisat borusu değişimi, lavabo montajı, klozet montajı, petek montajı) alanında, sizlere Ankara su tesisatçısı olarak en iyi hizmeti sunmaktadır.

Ankara tesisatçı, Ankara’da tesisat tamiri bakım ve onarım alanında uzman kadro ve deneyimi ile kullandığımız son teknolojik cihazlar (termal kamera sistemleri, akustik dinleme cihazları) yardımıyla tesisat tamiri alanında zirveyiz. Sizler de tesisatçı desteğine ihtiyacınız olduğu anda bizleri arayabilirsiniz.

Tesisat Ustası

Tesisat tamiri, batarya değişimi, su damlatan ve akıtan musluklarınızın tamiri, klozet tamiri, musluk contası değişimi, klozet iç takım arızası ve değişimi, bozuk vana tamiri ve tesisat tamiri alanında aklınıza gelebilecek tüm hizmetleri tecrübeli ustalarımız eşliğinde yapıyoruz. Ayrıca tesisat ustalarımız tarafından yapılacak periyodik tesisat bakımı hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Tesisat tamiri, bütün bir hizmet olarak verilmelidir. Bu bağlamda su kaçağı probleminizden başlayarak evinizdeki tüm tesisat sorunlarında arızanın tespit aşamasından tesisat tamiri aşamasına kadar tecrübeli ustalarımız ile en iyi desteği vermeye devam ediyoruz.

Kullanılan teknoloji cihazlarımız ile kırmadan dökmeden tesisat tamiri hizmetlerimizden yararlanın.

Tesisat tamiri bakım ve onarım hizmetlerimiz için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilir, mutlu müşteri portföyümüze sizler de eklenebilirsiniz.

Hizmet Kalitesi
Hizmet Kalitesi

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Kalitemiz ile İşimizi En Üst Düzeye Taşıyoruz.

Güvenli Hizmet
Güvenli Hizmet
Tüm Hizmetlerimiz Güvenli Hizmet Statüsünde Garanti Altına Alınmaktadır.

Hızlı Hizmet
Hızlı Destek
Müşteri Memnuniyeti Adına Hizmetlerimiz Hızlı ve Güvenli Bir Şekilde Yapılmaktadır.

Uygun Fiyat Garantisi
Uygun Fiyat Garantisi
Tüm Ürün ve Hizmetlerimizde En Uygun Fiyat ve Kalite Garantisini Sunuyoruz.
“Evinizin Tasarımına Şıklık Katmak İsteyenlere En Uygun Hizmetler!”
Ankara Atalay Yardım ve Dekorasyon
Icon