Atalay dekorasyon Whatsapp 0546 765 60 74
atalay yardım ve dekorasyon
Asgardia company logo

“ HİZMETLERİMİZ ”

Kırmadan Arıza Kaçağı Tespiti, Su Kaçak Tespiti, Termal Kamera Ve Akustik Dinleme Cihazları, Fayans Döşeme, Mutfak Dekorasyonu, Banyo Dekorasyonu, Tezgah Üretimi, Mobilya Üretimi, Komple Ve Kısmi Boyama, Parke Ve Seramik Satış Ve Tadilatı Gibi Ihtiyaçlarınızda Atalay Yardım Ve Dekorasyon Olarak Yanınızdayız.

Ankara Laminat Parke Döşeme Hizmeti

Ankara parke döşeme ve satış hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat ve kalite garantisini sunmaya devam ediyoruz.

Piyasada önde gelen parke üretim markaları olan AGT, ÇAMSAN ve FLOORPA gibi markaların birbirinden şık modelleri arasında evinize renk katacak parkeleri ve parke döşeme hizmetini sizlere uygun fiyatlarda sunuyoruz.

Ankara parke döşeme ve satış, ankara parke döşeme hizmeti için uzman usta kadromuz ile hizmet veriyoruz. Parke döşeme ustalarımız tecrübesi ve piyasadaki satış hacmimiz ile siz değerli müşterilerimize bu alanda en iyi hizmeti sunacaktır.

Ankara Parke Döşeme

Ankara’nın tüm bölgelerine laminat parke satışı ve döşeme hizmetimiz bulunmaktadır. Ev ve iş yerlerinizde laminat parke döşeme işlemlerinde hızlı, güvenilir, uygun fiyat garantili iş yapmaktayız. Bizleri tercih ettiğiniz süre içerisinde evinizde ve işyerinizde parke seçimi aşamasından, parke döşeme işçiliğine kadar yakından takip etmekteyiz. Garantili ürün ve garantili işçilik altında güvenle parke döşeme ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Evinizde ve işyerlerinizde uzun süredir kullandığınız parkeleriniz eskimiş ve değişmesi gerekiyor olabilir. Parkelerinizi yenilemek istiyorsanız ve piyasanın en iyi ürünlerini kullanmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin Önde Gelen Parke Marka ve Modelleri

Türkiye’nin ve Avrupa’nın önde gelen markaları olan AGT, ÇAMSAN ve FLOORPA marklarının modern tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Modern tasarım çizgileri ve kaliteye sahip olan parke çeşitlerimiz içerisinden evinizin tasarımına uyacak en uygun olanı seçebilir, tecrübeli ustalarımız tarafından seçtiğiniz parkeleriniz evinize uygulanır.

Ankara parke döşeme ve satış fırsatlarından yararlanmak için iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Parke fiyatları ve indirim fırsatları için sitemizi kontrol edebilir fiyatlar hakkında bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Kalitesi
Hizmet Kalitesi

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Kalitemiz ile İşimizi En Üst Düzeye Taşıyoruz.

Güvenli Hizmet
Güvenli Hizmet
Tüm Hizmetlerimiz Güvenli Hizmet Statüsünde Garanti Altına Alınmaktadır.

Hızlı Hizmet
Hızlı Destek
Müşteri Memnuniyeti Adına Hizmetlerimiz Hızlı ve Güvenli Bir Şekilde Yapılmaktadır.

Uygun Fiyat Garantisi
Uygun Fiyat Garantisi
Tüm Ürün ve Hizmetlerimizde En Uygun Fiyat ve Kalite Garantisini Sunuyoruz.
“Evinizin Tasarımına Şıklık Katmak İsteyenlere En Uygun Hizmetler!”
Ankara Atalay Yardım ve Dekorasyon
Icon