Atalay dekorasyon Whatsapp 0546 765 60 74
atalay yardım ve dekorasyon
Asgardia company logo

“ HİZMETLERİMİZ ”

Kırmadan Arıza Kaçağı Tespiti, Su Kaçak Tespiti, Termal Kamera Ve Akustik Dinleme Cihazları, Fayans Döşeme, Mutfak Dekorasyonu, Banyo Dekorasyonu, Tezgah Üretimi, Mobilya Üretimi, Komple Ve Kısmi Boyama, Parke Ve Seramik Satış Ve Tadilatı Gibi Ihtiyaçlarınızda Atalay Yardım Ve Dekorasyon Olarak Yanınızdayız.

Akustik Dinleme Cihazı ile Su Kaçak Tespiti

Ankara akustik dinleme cihazı ile kaçak bulma, akustik dinleme cihazı ile kaçak tespiti modern su kaçağı bulma yöntemlerinden biridir. Su tesisatınızda meydana gelen arıza ve su kaçağı problemlerinizde su kaçağının bulunduğu alan kolay bir şekilde tespit edilememektedir.

Bu noktada oluşan problem sonrası çağırdığınız su tesisat ustası veya başvurduğunuz tesisat firmalarının uyguladığı yöntemler, kırma ve dökme yöntemleri olacaktır. Su tesisat işlemi sonrasında hayal edeceğiniz gibi muhtemelen kırılan fayanslar, parçalanan duvar kağıtları, evinizin ve işyerinizin taban veya tavanında açılacak delikler gibi sizlere ekstra masraf ve işçilik çıkaracak yöntemler uygulanabilir.

Bu ekstra masraf ve işçilikten kurtulmak için kurtulmak için modern su kaçağı bulma yöntemlerinden yararlanabilirsiniz. Şirketimizin bünyesinde bulunan tecrübeli ustalarımız ve son teknoloji su kaçağı tespiti cihazlarımız ile kırmadan dökmeden sorununuza çözüm buluyoruz.

Ankara Akustik Dinleme Cihazı Su Kaçağı Bulma

Akustik dinleme cihazları ile su kaçağının bulunduğu noktayı bilgisayar sistemleri üzerinden tespit ederek geleneksel yöntemlerden uzak, hızlı, güvenli ve masrafsız olarak su kaçağı tespitini sağlıyoruz.

Eski ve geleneksel yöntemlerle kırarak ve dökerek çözüm arayan su tesisat firmalarının aksine, sizlere daha uygun fiyat ve kalite garantisi sunabileceğimiz yöntemlerle destek veriyoruz. Su tesisatı konusunda alanında tecrübeli ve uzman tesisat ustalarımız en son teknoloji cihazlar yardımı ile sizleri gereksiz masraf ve zaman kaybından kurtarıyor.

Su Kaçağı Tespitinde Kullanılan Akustik Dinleme Cihazı Nedir ve Ne İşe Yarar?

Akustik dinleme cihazları, su kaçağı tespitinde kullanılan akustik dinleme cihazları su tesisatınızda çeşitli sebeplerden meydana gelen su kaçağı su sızıntıları gibi sorunlarınızda sizlere kırmadan dökmeden arızalı alanı bulmanıza yardımcı olmaktadır.

Bildiğiniz gibi su tesisatınızda meydana gelen arızalar kolaylıkla tespit edilememektedir. Su sızıntısı ve kaçağının olduğu noktaların beton yapılarının arasında bulunduğundan arızalı alanların tespiti bir hayli zordur ve bazı durumlarda bu gibi sorunların olduğunu dışa vurmadığından anlayamayız. Ancak bir süre sonra sizin dairenizde veya iş yerinizde dışa vuran bir tesisat problemi görmeseniz bile siz odaklı komşularınıza ve çevrenize zarar verecek boyutlarda su kaçağı problemi yaşıyor olabilirsiniz.

Bu ve benzeri tesisat arızaları için kullanılan eski geleneksek su kaçağı bulma yöntemleri sorunu daha da büyüteceğinden sizlere masraf ve ekstra işçilik olarak geri dönecektir.

Cihaz ile Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Akustik dinleme cihazları ile bu tarz büyük ve küçük hatta eski yöntemlerle tespit edilmesi imkansız olan tesisat kaçaklarına karşı kesin çözüm bulabilirsiniz. Firmamızın bünyesinde son teknoloji cihazlar ile su kaçak tespitlerini anında buluyor ve sizlere nasıl bir yol izlenmesi gerektiği hakkında detaylı bilgi sunuyoruz.

Tesisatçı ustalarımızın akustik dinleme cihazları ile tespit ettikleri tüm tesisat arızalarını yine alanında tecrübeli tesisat ustalarımız ile tamir bakım ve tadilat işlerini yapıyoruz.

Kırmadan su kaçağı bulma yöntemlerinden olan akustik dinleme cihazları ile su kaçağı tespiti işlemlerinizde Atalay yardım ve dekorasyon firmamızı arayarak yardım isteyebilirsiniz. Ayrıca tespit edilen su kaçağı ve tesisat tamirinden sonra fayans, duvar tadilatı, tadilat sonrası kısmi ve komple boyama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Hizmet Kalitesi
Hizmet Kalitesi

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Kalitemiz ile İşimizi En Üst Düzeye Taşıyoruz.

Güvenli Hizmet
Güvenli Hizmet
Tüm Hizmetlerimiz Güvenli Hizmet Statüsünde Garanti Altına Alınmaktadır.

Hızlı Hizmet
Hızlı Destek
Müşteri Memnuniyeti Adına Hizmetlerimiz Hızlı ve Güvenli Bir Şekilde Yapılmaktadır.

Uygun Fiyat Garantisi
Uygun Fiyat Garantisi
Tüm Ürün ve Hizmetlerimizde En Uygun Fiyat ve Kalite Garantisini Sunuyoruz.
“Evinizin Tasarımına Şıklık Katmak İsteyenlere En Uygun Hizmetler!”
Ankara Atalay Yardım ve Dekorasyon
Icon