Atalay dekorasyon Whatsapp 0546 765 60 74
atalay yardım ve dekorasyon
Asgardia company logo

“ HAKKIMIZDA ”

"Atalay Yardım ve Dekorasyon Firmamız, Ankara Sigorta Şirketlerinin Yetkili Onarım ve Bakım Servisidir." Kırmadan Arıza Kaçağı Tespiti, Su Kaçak Tespiti, Termal Kamera Ve Akustik Dinleme Cihazları, Fayans Döşeme, Mutfak Dekorasyonu, Banyo Dekorasyonu, Tezgah Üretimi, Mobilya Üretimi, Komple Ve Kısmi Boyama, Parke Ve Seramik Satış Ve Tadilatı gibi İhtiyaçlarınızda Atalay Yardım Ve Dekorasyon Olarak Yanınızdayız.

Hakkımızda

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek Evinizde ve İşyerinizde yapılan tüm değişikliklerle hayatınıza renk katmaya devam ediyoruz.

Atalay Yardım ve Dekorasyon firmamız, sizlere daha iyi bir yaşam standartları sunmak için 10 yılı aşkındır hizmet vermektedir.

Firmamız, Ankara sigorta şirketlerinin yetkili onarım ve bakım servisidir. Teknolojinin önde gelen markalarının cihazları kullanılarak modern tesisat ve dekorasyon hizmetlerini sunuyoruz.

Kırmadan Arıza Kaçağı Tespiti, Su Kaçak Tespiti, Termal Kamera Ve Akustik Dinleme Cihazları, Fayans Döşeme, Mutfak Dekorasyonu, Banyo Dekorasyonu, Tezgah Üretimi, Mobilya Üretimi, Komple Ve Kısmi Boyama, Parke ve Seramik Satışı ve Tadilatı gibi hizmetlerimiz ile müşteri odaklı çalışmaktayız.

Piyasada edinilen tecrübeler ışığında müşterilerimize daha iyi hizmet kalitesi sunmak için mevcut kalitemizin her geçen gün üzerine koyarak ilerletmekteyiz.

Tesisat ve Mobilya ustalarımız; alanında uzman, modern tasarım çizgilerine sahip, işini iyi yapan, teknolojinin son ürünleri ile çalışmalarını sürdüren bir ekibe sahibiz.

Firmamız, koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı, etik kuralları ile kurum , kuruluş ve bireylere; ileri teknoloji alt yapımız ile, müşteri odaklı, yaygın ve kaliteli hizmet verirken, müşteri sadakati ve memnuniyeti, güvenlik, kararlılık ve hizmet açısından sektöre öncülük yapmaktadır.

Sigorta şirketlerinin yetkili servisi olarak kaliteli hizmet ve müşteri geri bildirimleri bizler için oldukça önemlidir. Bu bağlamda şirket vizyonumuz, sürekli büyüyen bir müşteri portföyü oluşturarak, müşterilerimize verdiğimiz güvenin devamlılığını sağlayıp, kalite politikamızı en üst düzeye çıkararak sektörde öncü firma olmaya devam etmektir.

Hizmet Kalitesi
Hizmet Kalitesi

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Kalitemiz ile İşimizi En Üst Düzeye Taşıyoruz.

Güvenli Hizmet
Güvenli Hizmet
Tüm Hizmetlerimiz Güvenli Hizmet Statüsünde Garanti Altına Alınmaktadır.

Hızlı Hizmet
Hızlı Destek
Müşteri Memnuniyeti Adına Hizmetlerimiz Hızlı ve Güvenli Bir Şekilde Yapılmaktadır.

Uygun Fiyat Garantisi
Uygun Fiyat Garantisi
Tüm Ürün ve Hizmetlerimizde En Uygun Fiyat ve Kalite Garantisini Sunuyoruz.
Ankara Atalay Yardım ve Dekorasyon
Icon