Atalay dekorasyon Whatsapp 0546 765 60 74
atalay yardım ve dekorasyon
Asgardia company logo

“ HİZMETLERİMİZ ”

Kırmadan Arıza Kaçağı Tespiti, Su Kaçak Tespiti, Termal Kamera Ve Akustik Dinleme Cihazları, Fayans Döşeme, Mutfak Dekorasyonu, Banyo Dekorasyonu, Tezgah Üretimi, Mobilya Üretimi, Komple Ve Kısmi Boyama, Parke Ve Seramik Satış Ve Tadilatı Gibi Ihtiyaçlarınızda Atalay Yardım Ve Dekorasyon Olarak Yanınızdayız.

Termal Kamera ile Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Ankara kırmadan su kaçağı bulma, Ankara’nın tüm bölgelerinde tesisat tamiri ve su kaçağı problemlerinize kesin çözüm sunuyoruz. Su kaçağının tespiti sırasında termal kamera yardımı ile evinizin duvar, tavan ve tabanına hasar vermeden su kaçağının bulunduğu noktayı tespit ediyoruz. Bu yöntem ile masraflarınız azalırken, evinizin içerisinde gereksiz ekstra tadilat işlerinden de kurtuluyorsunuz.

Eviniz ya da iş yerinizde yaşadığınız su sızıntıları, hem sizlere hem de komşularınıza sorun yaşatabilir. Bu tarz su sızdırmaları ve kaçaklara karşı bir an önce müdahale edilip sorunun çözülmesi, artacak tadilat ve fatura masraflarınızın önüne geçecektir.

Su sayacınız sürekli çalışıyor, damlamalar ve duvarın kabarması gibi sorunlarınız varsa ya da komşunuzdan su sızdığına dair uyarı alıyorsanız hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Termal kamera su kaçak tespiti, Ankara termal kamera ile su kaçak tespiti ihtiyaçlarınızda uzman kadromuz ve üst düzey teknoloji araçlarımız ile sorunu yerinde tespit ederek hızlı ve güvenli bir çözüm sunuyoruz.

Ankara Su Kaçağı Sorununa Karşı Ne Yapıyoruz?

Eski su tesisat ustaları ve bu şekilde çalışmaya devam eden firmalar, geleneksel yöntem olan sorunlu bölgeyi kırma ve dökme işlemleri ile deneme yanılma yöntemi de diyebileceğimiz bir çözümle sorunu gidermeye çalışmaktadır. Bu başvurulan eski yöntemler sizlere ekstra masraf ve iş süresi artışı olarak geri dönmektedir.

Atalay Yardım ve Dekorasyon olarak, Su sızdırmaları ve buna benzer sorunlarınızda kırmadan dökmeden su kaçağı bulma yöntemine gidiyoruz. Termal kameralar ile suyun sızdırdığı bölgeyi cihaz yardımıyla anında tespit ederek sorun hakkında sizlere detaylı bilgi sunabiliyoruz.

Bilgisayar sistemli arıza tespit cihazlarımız ile noktasal olarak su kaçakları ve diğer arıza sorunlarının tespitini yapıyoruz.

Ankara Su Kaçağı Bulma

Ankara su kaçağı bulma (tespiti) konusunda birçok ev ve işyerine hizmet vererek, müşteri memnuniyeti mottosunda hizmetlerimize tüm Ankara’da sağlıyoruz. Tecrübeli Usta kadromuz ve kullanılan teknoloji araçları sayesinde hizmet kalitemizi üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz.

Ankara ve çevresinde su kaçağı bulma noktasında kullanılan cihazlar, sadece firmamızın bünyesinde bulunmaktadır. Avrupa patentli cihazların, teknik ve yöntemleri konusunda oldukça uzman ekimiz ile sizlere en iyi hizmeti sağlamaya devam ediyoruz.

Hizmet Kalitesi
Hizmet Kalitesi

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Kalitemiz ile İşimizi En Üst Düzeye Taşıyoruz.

Güvenli Hizmet
Güvenli Hizmet
Tüm Hizmetlerimiz Güvenli Hizmet Statüsünde Garanti Altına Alınmaktadır.

Hızlı Hizmet
Hızlı Destek
Müşteri Memnuniyeti Adına Hizmetlerimiz Hızlı ve Güvenli Bir Şekilde Yapılmaktadır.

Uygun Fiyat Garantisi
Uygun Fiyat Garantisi
Tüm Ürün ve Hizmetlerimizde En Uygun Fiyat ve Kalite Garantisini Sunuyoruz.
“Evinizin Tasarımına Şıklık Katmak İsteyenlere En Uygun Hizmetler!”
Ankara Atalay Yardım ve Dekorasyon
Icon